Apie mus
UAB „Linkotelus“ pradėjo veiklą 2002 – siais metais. Per tą laiką įgijome didelę patirtį bendradarbiaudami ir su verslo klientais, ir su privačiu sektoriumi. Mes siūlome platų paslaugų spektrą: mūsų klientai gali pigiai skambinti iš Lietuvos į užsienį: iš fiksuoto ryšio TEO tinklo, iš mobiliųjų Lietuvos operatorių tinklų, taip pat per internetą, o taip pat ir iš užsienio į Lietuvą ir visą pasaulį. Mūsų kompanijos devizas – puiki bei patikima kokybė už patrauklią kainą.
Jeigu Jūs arba Jūsų kompanija daug mokate už pokalbius telefonu, tapus mūsų klientu Jūsų išlaidos žymiai sumažės. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, Jūs galite sutaupyti didelę dalį išlaidų, kurias skiriate vietiniams, tarpmiestiniams bei tarptautiniams pokalbiams.
Siūlome Jums šiame puslapyje susipažinti su mūsų siūlomais skambinimo būdais, pokalbių tarifais bei sąlygomis. Nuoširdžiai tikimės Jūsų dėmesio bei sėkmingo bendradarbiavimo ateityje.
Norint pradėti naudotis Linkotel paslaugomis tereikia užsiregistruoti puslapyje bei, pasirinkus norimą paslaugą, pagal aprašymą atlikti numerių registraciją bei išankstinį sąskaitos papildymą. Kiekvienos paslaugos skambinimo būdas bei pokalbių tarifai skiriasi.
 
Jeigu Jums dažnai tenka skambinti į užsienio šalis iš mobiliojo arba fiksuoto telefono ryšio numerių, siūlome pasinaudoti kitu būdu. Tai galimybė skambinti į užsienį per Linkotel tinklą ir iš bet kurio mobiliojo arba fiksuotojo ryšio telefono per mūsų skambučių centro numerį.
 
Siūlome pasinaudoti gana nauja mūsų paslauga TravelCall. Tai galimybė priimti skambučius užsienyje, bei skambinti iš užsienio, leidžianti Jums pigiau skambinti iš užsienio ir priimti skambučius be tarptinklinio ryšio mokesčio (angl. roaming).
   
Dar viena siūloma paslaugų rūšis - skambučiai per internetą neapsiriboja vien vietiniu, tarpmiestiniu ar tarptautiniu ryšiu iš kompiuterio būnant Lietuvoje. Šio būdo išskirtinis privalumas yra toks, kad parsisiuntę iš mūsų savitarnos puslapio nemokamą programą pokalbiams, Jūs galite skambinti tokiais pačiais tarifais iš bet kurios vietos pasaulyje, kur yra internetas.
Suteikiame galimybę perrašyti visus Jūsų fiksuoto ryši numerius į Linkotel tinklą. Ja gali naudotis ir privatūs, ir verslo klientai. Jūs galėsite pakeisti dabartinį fiksuoto telefono ryšio operatorių, išsaugant ankstesnįjį telefono numerį, t.y. tapę Linkotel klientu Jūs ir toliau galėsite naudotis savo senuoju telefono numeriu. Numerio perkėlimo paslauga yra nemokama. Taip pat galime Jums pasiūlyti ir naują numerį.
Privalumai:
- pokalbiai Linkotel tinkle visoje Lietuvoje nemokami;
- nėra srauto palaikymo mokesčio;
- vienos iš mažiausių pokalbių kainų Lietuvoje bei į užsienį.

Išsamesnė informacija apie tai, kaip naudotis paslaugomis, kaip apmokėti sąskaitą ir kita detali informacija prieinama tik registruotiems vartotojams.

UAB ,,Linkotelus” veikla neapsiriboja standartiniu požiūriu į klientą. Mūsų darbuotojai yra visada pasirengę atsižvelgti į konkrečius Jūsų pageidavimus. Susipažinę su Jūsų lūkesčiais, išanalizavę technines galimybes, surasime patį optimaliausią variantą, kuris padės sutaupyti Jūsų lėšas, skirtas telefoniniams pokalbiams.

Pagrindiniai mūsų teikiamų paslaugų privalumai:
  • palankūs tarifai;
  • naudojimo paprastumas;
  • galimybė nemokamai tikrinti ryšio kokybę;
  • nėra jokio abonentinio mokesčio, mokate tik už prakalbėtą laiką;
  • faksogramų perdavimo palaikymas;
  • nemokama išsami statistikos peržiūra internetiniame savitarnos puslapyje;
  • visiškas saugumas;
  • galimybe skambinti į visus Lietuvos ir pasaulio numerius bet kuriuo pasirinktu metodu.